TR TR

SERİLER

TÜMÜ Next

Cosmos

90X90 ebatı ile iç ve dış mekanlarda kullanılabilen, dayanıklılığı yüksek Cosmos porselen , koyu renk alternatifleri ile her alanda şıklık ve değer katıyor.

Volga

Beyaz nehir olarak anılan Volga nehri bu seri içinde hayat buldu. Siyah mermerin damarlarında ahenkle akan nehrin izlerini Volga'da göreceksiniz.

UZMANINDAN

Fikirler

TÜM FİKİRLERE GÖZ ATINNext

Seramik:

Kaplama Malzemelerinde En İdeal Çözüm!

Detaylar
ÖNERDİĞİMİZ

Ürünler

TÜM DETAYLARIYLA

Teknik Çözümler

Aquanit

Aquanit Porselen Duş Karosu zorlanmadan, pratik bir şekilde doğrudan duş alanına girebileceğiniz, hemzemin tasarımı ile banyoda ferah ve modern bir tasarım yaratan inovatif çözüm. Artık banyolarda Aquanit ile konforlu ve engelsiz bir ortam yaratmak mümkün.

Detaylar

Seravista

Seravista basamaklar, portföydeki porselen karoların basamak profili olarak tekrar şekillendirilmesi ile üretilmektedir. Yer ve duvar porselen karolarının merdivenlerde kullanılmasına olanak sağlayarak, mekanlar arasında malzeme bütünlüğü oluşturur.

Detaylar

Seraways

Seraways görme engellilerin yön bulmada yaşadığı zorlukları ortadan kaldırmak ve güven içinde hareket edebilmelerini sağlamak için hissedilebilir yüzey karosu olarak tasarlandı. Üzerine basıldığında rahatça hissedilebilen kabartma dokusu, kimseden yardım almadan yön bulmayı mümkün kılıyor.

Detaylar

Seracolorbank

Seracolor Bank yüzlerce renk alternatifi olan yaratıclığınız için eşsiz bir çözüm. Tasarımınıza daha uygun olduğunu düşündüğünüz farklı bir renk talebiniz varsa onu da sizin için üretebilecek teknolojilere sahip bir mimari çözüm paketi. Hayalleriniz bu seride hayat bulacak.

Detaylar
REFERANS

Projelerimiz

GÜNCEL

Kataloglar

Ürün detayları, teknik özellikler ve tüm ihtiyaçlarınız için kataloglarımıza ulaşın.

BİZDEN

Haberler

SATIŞ
Noktalarımız
Size en yakın satış noktalarımızı görmek için şehir seçiniz