Seranit Hakkında

30 yıldır üstün kalitesi ile ilklerin öncüsü.

30 yıl önce Türkiye’nin ilk porselen fabrikası olarak Bilecik’te kurulan Seranit, 10 yılın sonunda 2002 yılında Türkiye’nin en büyük holdinglerinden biri olan Sinpaş Holding bünyesine katıldı. Kurulduğu günden bugüne “mükemmellik yolculuğuna tüm paydaşlarını dahil ederek ilerleyen, topluma ve dünyaya katkı sunan öncü dünya markası olmak” vizyonuna uygun olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Ürünlerini hayata, mekanlara ve çevreye değer katan kalite anlayışı ile ulusal ve uluslararası standartlarda çevre dostu ürünler olarak üretmektedir. Superwhite Teknik Porselen, Aquanit Porselen Duş Karosu gibi eşsiz ürünleri üreterek ilklerin öncüsü olan Seranit; 10x10 cm’den 90x135 cm’e kadar farklı birçok ölçüdeki geniş ürün yelpazesiyle dünya çapında 60 ülkede 300’e yakın satış noktasında hizmet vermektedir.

Seranit; konut, hastane, alışveriş merkezleri, ulaşım ağları, kültür merkezleri, turizm yapıları ve marketler gibi pek çok farklı alanda uygulanan ürünleri ile projelere değer katmaktadır

Seranit’in üstün teknolojisi ve kalitesi ile üretilen geniş ürün yelpazesini, yurt içinde ve 60 ülkede 300’den fazla satış noktası ile dünyanın her yerine taşıyoruz.

Seranit Hakkında