Sinpaş Holding

Sinpas GYO, inşaat sektöründe 1974 yılından bu yana uzmanlık, güven, kalite, özgünlük, doğa ve insan sevgisi temelleri üzerinde yükselen Sinpaş’ın, kurumsal yönetişim ilkelerini hayata geçirmek ve sermayesini tabana yaymak amacıyla 2007 yılında kurulmuştur. Sinpaş GYO kurulurken, Sinpaş’ın devam eden bazı projeleri Sinpaş Yapı adı altında yaşamına devam etmiş, farklı projeler de hayata geçirilmiştir.

İki şirketin de bugüne kadar hayata geçirdiği projelerin tümünde çocuklara güzel yarınlar bırakmak amacıyla çevreyle barışık, mavi ve yeşille iç içe doğal yaşam alanları sunmak birinci önceliktir. Her proje; konsepti, mimarisi, peyzajı ve sosyal donatılarıyla ayrı ayrı yorumlanmakta ve çevresiyle uyumlu olduğu için de yer aldığı alana değer katmaktadır.

46 yıllık yolculuğunda her adımını en iyiye ulaşma ilkesiyle atan Sinpaş Grubu'nun başarısının arkasındaki itici güç, yenilikçi vizyonu, güvenilirliği ve özgünlüğü olmuştur.

Sinpaş Grubu, Gayrimenkul Geliştirme, Sanayi, Hizmet, Finans ve Enerji sektörlerinde 28 şirket ve 3.000'den fazla çalışanıyla bu sektörlere öncülük etmiş ve birçok gelişmeyi başlatmıştır.

Almanya'dan Gürcistan'a, Suudi Arabistan'dan Umman'a dünyanın birçok ülkesinde faaliyet gösteren Sinpaş Holding, bugün dünya genelinde toplam 80 ülkeye ihracat yapacak bir büyüklüğe ulaşmıştır.

İhracat hacminin %52'sini Avrupa, %42'sini Asya ülkeleri ile gerçekleştiren Sinpaş Grubu, Kuzey Amerika'dan Güney Amerika'ya, Afrika'dan Avustralya'ya kadar farklı kıtalarda birçok ülke ile iş birliği yaparak küresel vizyonunu en güçlü şekilde ortaya koymaktadır.

Sinpaş Holding web sitesi için tıklayınız.

Sinpaş Holding Hakkında