SERAVISTA

Mimari Çözümler

Seranit Porselen’den bir ilk daha: SeraVista

SeraVista basamaklar, Seranit Porselen ürün portföyünde bulunan porselen karoların basamak profili olarak tekrar şekillendirilmesi ile üretilmektedir. SeraVista, zemin ve duvar porselen karolarının merdivenlerde kullanılmasına olanak sağlayarak, mekanlar arasında malzeme bütünlüğü oluşturur. Uygulaması kolay ve dayanıklı SeraVista basamaklar, yoğun trafikli dış mekanlardan, iç mekanlara kadar geniş bir kullanım yelpazesine sahiptir.

Kalıpla 32 cm genişliğinde, 120 cm uzunluğunda üretilen basamaklar, merdiven ölçülerine göre kolayca kesilerek, tek seferde monte edilir. SeraVista basamakların yanı sıra, talep edilen ölçüde kesilen rıht ve süpürgelikler ile merdivenler çok kısa sürede ve mükemmel detayda imal edilir. Inovatif ve yüksek teknolojili SeraVista basamakların tüm teknik özellikleri Seranit porselen karolar ile aynıdır. Porselen basamaklar sağlamlık, düşük su emme, lekelenmeye karşı dayanıklılık ve uzun ömürlülük gibi teknik özelliklere sahiptir. SeraVista uygulaması için Seranit kataloğundaki tüm porselen karoları kullanabilir, porselen zeminli mekanlarda düşey sirkülasyonda da süreklilik sağlayabilirsiniz

Standart ebat basamaklar haricinde, uygulama yapılacak alanın ölçülerine uygun talep edilen ebatlarda basamak, standart ebatlardan kesilmektedir.

TEKNİK ÖZELLİKLER

KUTU/PALET BİLGİLERİ

Mimari Çözümler


Beğenebileceğiniz Diğer Koleksiyonlar