DUOSTONE

Mimari Çözümler

Hafif yükseltilmiş döşeme olarak kullanıma uygun 60x60cm porselen dış mekan karoları…

Duostone Kompozit Köpük karo, tamamen geri dönüştürülmüş malzemeler ve gaz seramikten yapılmış olan SERAFOAM’un porselen yer karolarına yapıştırılmasından elde edilir. Dış ve iç mekanlarda yükseltilmiş döşemeüzerine ya da stabilize kum yatağına doğrudan uygulanabilir. Yükseltilmiş döşeme üzerinde kullanıldığında,730 kg/m2 kuvvete kadar dayanıklılık gösterir.
Dış mekan ve teraslarda, Duostone’u yükseltilmiş döşeme ile birlikte kullanıldığında zemin suyu gizlice drene edilebilir, zemin altındaki tüm tesisata hızlıca ulaşılabilir.
Duostone, yükseltilmiş döşeme ile iç mekanlarda da kullanılabilir. Bu sayede iç ve dış mekanlar arasında görsel bütünlük sağlanabilir.
Çok geniş renk ve yüzey seçeneğine sahiptir. Seranit Portföyünde yer alan ve 60x60cm boyutlarında üretilebilen bütün porselen karoların mat, lappato ve full lappato yüzey seçenekleri ile üretilebilir.
Kapalı gözenekli yapısı sayesinde hem hafif, hem de termik açıdan yalıtkandır. Bu nedenle iyi bir izolasyon malzemesidir. Su ve nem emmeme özelliği ile daima kuru kalır ve donmaya karşı dayanıklıdır. Ham maddesi endüstriyel seramik prosesinden geri dönüşüm amaçlı toplanan malzemelerden meydana geldiğinden doğal ve ekolojik bir malzemedir. Uygulaması kolaydır ve uzun ömürlüdür.

TEKNİK ÖZELLİKLER

KUTU/PALET BİLGİLERİ

Mimari Çözümler


Beğenebileceğiniz Diğer Koleksiyonlar