KURUMSAL / BASIN BÜLTENLERİ
SERANİT LONDRADA SHOWROOM AÇIYOR

 

SERANİT LONDRA’DA SHOWROOM AÇIYOR

 

Seramik ve porselen sektörünün yenilikçi ve uzman markası Seranit, Londra’daki ilk showroomunu, 12 Eylül’de Türk Ticaret Merkezi’nde açıyor. İngiltere’nin en önemli tasarım ve mimarlık merkezlerinden olan Clerkenwell’de bulunacak showroom, Seranit’in yüksek kaliteli ve özgün tasarımlı portföyünü batı Avrupa pazarıyla buluşturacak.

 

Açılışı 12 Eylül 2018 Çarşamba günü Sayın Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan’ın katılımıyla gerçekleşecek olan Türk Ticaret Merkezi, Londra’da mimarlık ve tasarım açısından uluslararası ölçekte öneme sahip markaların ve ofislerin toplandığı Clerkenwell Road’da konumlanıyor. Türkiye’den firmalara ait bağımsız bölümler ve toplantı salonu, sekretarya gibi ortak alanlarla hizmet verecek olan Türk Ticaret Merkezi (Turkish Trade Center), zemin katı ile birlikte toplam 5 kat ve 1.155 m2’den oluşuyor.

 

Seranit’in Türk Ticaret Merkezi’nde yer alacak olan bağımsız bölümü, 52 m2 showroom alanı ve 8 m2 ofis alanı ile Seranit’in londra’daki ilk resmi showroomu olma özelliğine sahip olacak. Markanın zengin ve yenilikçi portföyünü batı Avrupa’daki kullanıcılarının beğenisine sunacak olan showroom, ulaşımı kolay ve stratejik konumu sayesinde Seranit’in hem Türkiye’den hem de yurtdışından kuracağı ortaklıklarda önemli rol oynayacak.

 

Aynı zamanda mimarlık ve tasarım firmalarını da bünyesinde toplayacak olan Türk Ticaret Merkezi’nin imkan sunacağı işbirlikleriyle tüm üyelerine daha fazla fayda sağlaması öngörülüyor. 12 Eylül’deki resmi açılışın ardından Türk Ticaret Merkezi, Ekim ayında yapılması planlanan özel bir etkinlik ile bölgedeki seçkin mimarlık ve proje ofislerinin ziyaretine açılacak.

 

Adres:

Turkish Trade Center  26-29 St Cross Street, London, EC1N 8UH

Copyright © 2013 Seranit. Tüm hakları saklıdır.
  • Diğer Seranit Yapı Grubu şirketleri ve siteleri: